آدرس

تهران - بلوار مرزداران

تلفن

۰۲۱-۴۴۸۰۱۸۰۲

ما را دنبال کنید :

اختلالات کف لگن

ارزیابی و درمان اختلالات کف لگن یک حوزه درمان تخصصی است که تنها در برخی کلینیک‌های معدود انجام می‌شود.

این فرآیند درمانی در کلینیک‌هایی که فیزیوتراپیست آن‌ها دوره‌های آموزشی لازم در این زمینه را گذرانده و مجهز به تجهیزات مربوط به درمان اختلالات کف لگن هستند، صورت می‌گیرد.

ما مفتخریم که در کلینیک فیزیوتراپی صبای سلامت انواع اختلالات کف لگن شامل افتادگی رحم و مثانه، واژینیتموس، انواع بی اختیاری‌های ادرار و مدفوع، یبوست و برخی از مشکلات جنسی را مورد ارزیابی و درمان قرار می‌دهیم.

نکته جالب توجه این است که بسیاری از افراد به ویژه خانم‌ها در مورد اینکه اختلالات کف لگن آن‌ها مانند احتباس گاز، بی‌اختیاری ادراری و افتادگی مثانه قابل درمان است، اطلاعی نداشته و بعضاً سال‌های متمادی را با رنج و سختی با وجود این مشکلات زندگی می‌کنند.

امروزه مطالعات متعددی در سراسر دنیا اثر روش‌های درمانی فیزیوتراپی در حوزه اختلالات کف لگن را مؤثر دانسته و لذا اگر مبتلا به مشکلات کف لگن هستید، حتماً برای درمان آن اقدام فرمایید.

رزرو وقت ملاقات

گرفتن یک تشخیص دقیق می تواند یکی از تاثیرگذارترین تجربیاتی باشد که می توانید داشته باشید، به خصوص اگر مدتی در جستجوی آن پاسخ بوده باشید. ما می توانیم به شما کمک کنیم.

اطلاعات تماس

ساعات کاری

شما میتوانید در ساعات کاری مجموعه با تماس با ما و در تمامی مدت طول هفته و تمامی ساعات شبانه روز با تکمیل فرم٬ نسبت به رزرو وقت خود اقدام نمایید.
شنبه - چهار شنبه
پنج شنبه
ایام تعطیل به جز جمعه
بروکر فارکس دانلود متاتریدر 4