آدرس

تهران - بلوار مرزداران

تلفن

۰۲۱-۴۴۸۰۱۸۰۲

ما را دنبال کنید :

تکار | Tecar

تکارتراپی نوعی گرمای عمقی است که از طریق انتقال انرژی به بدن منجر به ایجاد اثرات بیولوژیکی بر بافت، فعال‌سازی ترمیم بافتی و بهبود پروسه ضدالتهابی می‌شود.

این روش درمانی که در فیزیوتراپی بسیار پر کاربرد است به میزان قابل توجهی دوران ریکاوری و توانبخشی در بهبودی بیماران را کاهش داده و اثرات فوری ضد التهابی و کنترل درد بر روی عضلات، تاندون‌ها، لیگامان‌ها، غضروف و استخوان ‌ها دارد. همچنین این مدالیته درمانی در رفع چسبندگی‌ها و کوتاهی‌های پس از عمل‌های جراحی مؤثر و کارآمد است.

ایدۀ اصلی تکار برای تولید گرما داخل بافت بدین صورت است که یک جریان متناوب در محدودۀ فرکانسیRF توسط دو الکترود بر سطح پوست اعمال شده و این گرما باعث افزایش خون‌رسانی و در نتیجه افزایش سطح اکسیژن و میزان مواد غذایی به بافت می­گردد که این مسئله در نهایت باعث افزایش متابولیسم سلول­، تسریع فرآیند التیام بافت و تسکین درد خواهد شد.

تکار

تاثیرات فیزیولوژیک تکار

موارد کاربرد تکار

رزرو وقت ملاقات

گرفتن یک تشخیص دقیق می تواند یکی از تاثیرگذارترین تجربیاتی باشد که می توانید داشته باشید، به خصوص اگر مدتی در جستجوی آن پاسخ بوده باشید. ما می توانیم به شما کمک کنیم.

اطلاعات تماس

ساعات کاری

شما میتوانید در ساعات کاری مجموعه با تماس با ما و در تمامی مدت طول هفته و تمامی ساعات شبانه روز با تکمیل فرم٬ نسبت به رزرو وقت خود اقدام نمایید.
شنبه - چهار شنبه
پنج شنبه
ایام تعطیل به جز جمعه
بروکر فارکس دانلود متاتریدر 4