آدرس

تهران - بلوار مرزداران

تلفن

۰۲۱-۴۴۸۰۱۸۰۲

ما را دنبال کنید :

بیوفیدبک | Biofeedback

دستگاه بیوفیدبک جز پیشرفته‌ترین تجهیزات درمانی است که در دهه اخیر وارد دنیای فیزیوتراپی جهان و درسال‌های اخیر وارد کلینیک‌های مجهز و پیشرفته فیزیوتراپی کشور عزیزمان ایران شده است. ما مفتخریم که در کلینیک فیزیوتراپی صبای سلامت با این متد درمانی پیشرفته به درمان هر چه مؤثرتر شما عزیزان می‌پردازیم.

این متد درمانی با افزودن ورودی‌های دیداری، شنوایی و … باعث تسهیل بازگشت قدرت و عملکرد عضلانی – عصبی بعد از ضایعات می‌شود. در واقع برای شروع درمان ابتدا قدرت و وضعیت عضلات و ساختارهای شما را ارزیابی کرده و سپس براساس قدرت عضله شخص برای او برنامه تقویتی در قالب بازی‌های جذاب تدوین می‌نماید.

مقالات متعددی در سراسر دنیا در مورد اثربخشی این روش در بهبود قدرت عضلات و اصلاح الگوهای نادرست حرکتی پس از ضایعات ورزشی، تروماها و پس از جراحی‌های متفاوت تحقیق کرده‌اند و نتیجه گرفته شده که بازآموزی عضلات با این روش نسبت به تمرین درمانی و روش‌های معمول سریع‌تر صورت گرفته و برای بیمار جذابیت بیشتری دارد.

از این روش پیشرفته درمانی در موارد متعددی استفاده می کنیم.

دستگاه بیوفیدبک

موارد استفاده از بیوفیدبک

مورد کاربردی دیگر درمان مشکلات کف لگن با استفاده از دستگاه بیوفیدبک است که در بخش مربوطه مفصل به آن پرداخته شده است.

رزرو وقت ملاقات

گرفتن یک تشخیص دقیق می تواند یکی از تاثیرگذارترین تجربیاتی باشد که می توانید داشته باشید، به خصوص اگر مدتی در جستجوی آن پاسخ بوده باشید. ما می توانیم به شما کمک کنیم.

اطلاعات تماس

ساعات کاری

شما میتوانید در ساعات کاری مجموعه با تماس با ما و در تمامی مدت طول هفته و تمامی ساعات شبانه روز با تکمیل فرم٬ نسبت به رزرو وقت خود اقدام نمایید.
شنبه - چهار شنبه
پنج شنبه
ایام تعطیل به جز جمعه
بروکر فارکس دانلود متاتریدر 4