آدرس

تهران - بلوار مرزداران

تلفن

۰۲۱-۴۴۸۰۱۸۰۲

ما را دنبال کنید :

ضایعات ارتوپدی​

انواع ضایعات ارتوپدی از جمله ضایعات مربوط به مفاصل، لیگامان‌ها، تاندون‌ها عضلات، غضروف و … در کلینیک فیزیوتراپی صبای سلامت ارزیابی و درمان می‌شوند.

این ضایعات عضلانی اسکلتی شامل گستره وسیعی از ناهنجاری ها ازجمله بیرون زدگی دیسک بین مهره ای گردن و کمر،تنگی کانال نخاعی، لیز خوردگی مهره و اختلالات مربوط به اندام ها از جمله شانه یخ زده، پارگی تاندون های شانه،ضایعات لبروم شانه،تنیس البو و گلف البو،آرتروز مفاصل و کشیدگی تاندون های مچ دست می باشد.

همچنین دیگر اختلالات شایع عضلانی اسکلتی مثل خارپاشنه،ضایعات لگن و زانو مثل پارگی مینیسک و پارگی لیگامان های زانو مانند ACl و … در این مرکز تخصصی به بهترین صورت و با پیشرفته ترین تجهیزات و با ۱۵ سال سابقه کاری موفق در این زمینه صورت می پذیرد.

روند درمان به این صورت است که ابتدا نسخه شما بررسی شده و توسط تراپیست ارزیابی می شوید، پس از آن با انواع روش های درمانی از جمله درمان های دستی، سوزن خشک،تجهیزات پیشرفته درمانی جهت کاهش درد و التهاب و تجویز تمرین های متناسب با عارضه خودتان در کلینیک درمان می شوید،سپس توصیه های آموزشی و ورزشی مناسب جهت انجام در منزل به شما آموزش داده می شود‌.تیم با تجربه و متبحر ما در کمال دلسوزی و پشتیبانی در تمام مراحل یاری گر شما عزیزان خواهند بود.

رزرو وقت ملاقات

گرفتن یک تشخیص دقیق می تواند یکی از تاثیرگذارترین تجربیاتی باشد که می توانید داشته باشید، به خصوص اگر مدتی در جستجوی آن پاسخ بوده باشید. ما می توانیم به شما کمک کنیم.

اطلاعات تماس

ساعات کاری

شما میتوانید در ساعات کاری مجموعه با تماس با ما و در تمامی مدت طول هفته و تمامی ساعات شبانه روز با تکمیل فرم٬ نسبت به رزرو وقت خود اقدام نمایید.
شنبه - چهار شنبه
پنج شنبه
ایام تعطیل به جز جمعه
بروکر فارکس دانلود متاتریدر 4