کلینیک فیزیوتراپی در مرزداران

فیزیوتراپیست ها با استفاده از تکنیک ها و تجهیزات مختلف درمانی و بدون استفاده از دارو به افرادی که دچار بیماری های اسکلتی و نورولوژی شده اند کمک می کنند تا بتواند بر بیماری و عوارض ناشی از آن غلبه کنند.

فیزیوتراپی روشی درمانی است برای بازیابی ، حفظ و استفاده حداکثر از تحرک ، عملکرد و رفاه بیمار. فیزیوتراپی از طریق توانبخشی بدنی ، پیشگیری از آسیب ، و سلامتی و تناسب اندام کمک می کند.

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی صبای سلامت ( کلینیک فیزیوتراپی در مرزداران ) از تکنیک های درمان دستی ( منوال تراپی ) ، بیوفیدبک تراپی ، لیزر درمانی با لیزر پرتوان ، طب سوزنی ، الکتروتراپی ، الکتروآکوپانکچر و … برای کمک به کاهش مشکلات مراجعه کنندگان عزیز بهره می برند.

فیزیوتراپی روشی ایمن ، کم تهاجمی و بسیار کم هزینه تر از جراحی است که کمک زیادی به بهبود کیفیت زندگی افراد می کند. فیزیوتراپی درد را تسکین داده و شرایط جسمانی بیماران را بهبود می بخشد.

راهکارهای فیزیوتراپی کمک زیادی به توانبخشی افراد و افزایش استقلال افراد در زندگی روزمره کرده و مشکلات حرکتی را به حداقل می رساند.

فیزیوتراپی نقش مهمی در توانبخشی سالمندان داشته و کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشد.

فیزیوتراپی پس از آسیب های ورزشی نیز برای بازیابی توانایی های فرد ورزشکار و بازگشت هرچه سریع تر فرد به میادین ورزشی از اهمیت بالایی برخوردار است. فیزیوتراپی ورزشی همچنین ریسک آسیب دیدگی مجدد را به حداقل می رساند ، به همین جهت انجام فیزیوتراپی پس از آسیب های ورزشی ضروری است.

فیزیوتراپی در درمان مشکلاتی که به دلیل ضعف و اختلال در عملکرد عضلات کف لگن رخ می دهد نیز نقش موثری دارد. مشکلاتی همچون یبوست ، بی اختیاری ادرار و مدفوع ، اختلالات جنسی ، درد حین مقاربت و … به دلیل ضعف عضلات کف لگن رخ می دهند که با راهکارهای فیزیوتراپی کف لگن می توان به بهبود آن ها کمک کرد.

در کلینیک فیزیوتراپی در مرزداران خدمات فیزیوتراپی در چه مشکلاتی ارائه می شود؟

  • مشکلات و اختلالات ستون فقرات مانند بیرون زدگی دیسک کمر ، درد عصب سیاتیک ، تنگی کانال نخاعی ، بیرون زدگی دیسک گردن ، آرتروز ستون فقرات ، ناهنجاری های ستون فقرات مانند اسکولیوز ، کیفوز و … 
  • آرتروز مفاصل مانند مانند آرتروز زانو ، شانه ، لگن و …
  • آسیب های ورزشی مانند پارگی مینیسک زانو ، پارگی رباط صلیبی زانو ، پارگی تاندون ها و …
  • التهاب تاندون ها و بورس ها
  • بیماری های نورولوژی مانند سکته مغزی ، ام اس ، پارکینسون و …
  • درمان اختلالات جنسی و مشکلات ناشی از ضعف و اختلال در عملکرد عضلات کف لگن
  • بیماری های روماتیسمی مانند آرتریت روماتوئید
  • توانبخشی سالمندان
  • سردردهای میگرنی و تنشی
  • ناهنجاری های مادرزادی مانند زانوی ضربدری ، زانوی پرانتزی و …

 

کلمات مرتبط :

کلینیک فیزیوتراپی در مرزداران – مرکز فیزیوتراپی در غرب تهران – فیزیوتراپی در گیشا – فیزیوتراپی در صادقیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست