درمان سلولیت با شاک ویو یکی از خدماتی است که توسط متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی صبای سلامت (فیزیوتراپی در مرزداران) ارائه می شود.

سلولیت یک بیماری پزشکی نیست که باید درمان شود، اما وضعیتی است که زیبایی شناسی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. این بیماری هم مردان و هم زنان را مبتلا می کند، اگرچه در زنان شایع تر است زیرا توزیع چربی و بافت همبند با مردان متفاوت است.

شاک ویو تراپی در ابتدا برای درمان جراحات و دردهای مزمن در مفاصل و عضلات توسعه یافت. با این حال، گزارش شده است که تحرک، بهبودی را بهبود بخشیده و افراد نیز شاهد کاهش ظاهر سلولیت بودند. این روش غیر تهاجمی یک گزینه درمانی اثبات شده برای طیف وسیعی از شرایط است و بسیار متنوع است. معمولاً برای درمان سلولیت، درد مفاصل و اسکلتی عضلانی، اختلال نعوظ، برای ایجاد نتایج صاف‌تر پس از لیپوساکشن یا سایر روش‌ها و موارد دیگر استفاده می‌شود.

شاک ویو یکی از قوی ترین تکنیک های ما به طور خاص برای سلولیت است و با ارسال امواج فشار به لایه های پایینی بافت از طریق یک سری پالس های صوتی که تجزیه چربی، سنتز کلاژن و تخلیه لنفاوی را تحریک می کند، کار می کند.

شوک ویو با تحریک تجزیه چربی، سنتز کلاژن و تخلیه لنفاوی عمل می کند. موج شوک سه بعدی با قرار دادن یک کاوشگر در برابر نواحی سلولیت ارسال می شود، در حالی که از روی ناحیه عبور می کند، امواج شعاعی را از طریق پوست ساطع می کند.

برای سلولیت، امواج صوتی باعث تحریک میکروسیرکولاسیون در لایه چربی، افزایش عملکرد متابولیک ناحیه و افزایش نفوذپذیری غشای سلولی می شود. اسیدهای چرب آزاد و گلیسرول از سلول های چربی آزاد می شوند و در فضای بین سلولی می نشینند. حرکت لنفاوی و افزایش خون رسانی این مواد زائد را از بدن خارج می کند. برای سفت شدن پوست، امواج صوتی باعث تحریک گردش خون و لنفاوی در ناحیه می شود. آنها همچنین تحرک بافت همبند و سپتوم را تحریک می کنند و به پوست رنگ محکم تری می بخشند و گودی های داخل پوست را کاهش می دهند.

درمان سلولیت با شاک ویو در چه قسمتهایی کاربرد دارد؟

موج شوک سه بعدی را می توان در بسیاری از نواحی بدن از جمله قسمت بیرونی و داخلی ران ها، زانوها، بازوها، باسن، باسن و شکم اجرا کرد.

یک دوره درمان معمولاً 8 تا 10 جلسه 30 دقیقه ای فردی است.

نتایج به سرعت 2 هفته پس از شروع دوره مشاهده می شود. اگر ورزش کنید و مصرف آب خود را افزایش دهید، ممکن است نتایج بهتری ببینید. 90 درصد از زنانی که در یک مطالعه بالینی شرکت کردند این درمان را توصیه می کنند. درمانگران باتجربه ما قادر خواهند بود یک طرح درمانی شوک ویو فردی را برای رسیدن به هدف مورد نظر شما تنظیم کنند.

بسیاری از افرادی که تحت شوک موج سه بعدی قرار می گیرند، ترکیب آن را با سایر روش ها انتخاب می کنند. ما توصیه می کنیم که شما قبل از شروع موج شوک سه بعدی با یکی از درمانگران ما صحبت می کنید تا در مورد درمان های قبلی و همچنین اهداف درمانی خود صحبت کنید.

درمان سلولیت با شاک ویو یک درمان راحت است و مانند یک ماساژ سریع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست